Dlaczego my?

W Modent dokładamy wszelkich starań, by spełnić marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu. Od wielu lat osiągamy ten cel z niezwykłą skutecznością, o czym świadczą tysiące zadowolonych Pacjentów opuszczających naszą klinikę. Co niezwykle ważne, każde leczenie przebiega u nas w sposób całkowicie komfortowy, a to za sprawą nie tylko wspaniałej atmosfery, którą budujemy, i ogromnych umiejętności lekarzy, ale również nowoczesnych oraz w pełni bezpiecznych rozwiązań stosowanych w Modent. Przekonaj się sam, jak może odmienić się Twoje życie po wizycie w naszej klinice stomatologicznej!

Gwarancja bezpieczeństwa i komfortu

Wiele osób ciągle panicznie boi się wizyty w gabinecie stomatologicznym. Mamy tego pełną świadomość, dlatego jednym z naszych celów jest walką z dentofobią. Jak go osiągamy? Przede wszystkim staramy się, aby każda wizyta była w pełni komfortowa. W tym celu korzystamy z nowoczesnych i całkowicie skutecznych znieczuleń, dzięki którym przez każdy zabieg można przejść bez bólu. W ten sposób wspomnienia z wizyty w naszej klinice bez wątpienia będą bardzo przyjemne! Pamiętaj również, że w Modent korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i w pełni bezpiecznych rozwiązań, które znajdują uznanie w prestiżowych klinikach na całym świecie. Bez wątpienia skutecznie pomożemy Ci odzyskać piękny oraz zdrowy uśmiech, a uzyskanymi efektami będziesz mógł cieszyć się przez długie lata!

 

Nowoczesne technologie

W naszej klinice stawiamy nie tylko na wysokie umiejętności i ogromną wiedzę lekarzy, ale również na innowacyjne technologie, które podnoszą komfort oraz skuteczność wykonywanych zabiegów. Jednym z takich urządzeń bez wątpienia jest mikroskop stomatologiczny, który całkowicie odmienił oblicze współczesnego leczenia kanałowego. To właśnie dzięki mikroskopowi zabieg endodontyczny w wielu przypadkach może zostać wykonany podczas jednej wizyty bez konieczności zatruwania zęba. W Modent korzystamy również z nowoczesnego lasera, który znajduje zastosowanie w trakcie wielu zabiegów, podnosząc nie tylko ich komfort i skuteczność, ale również bezpieczeństwo. Zaufaj wykorzystywanym w prestiżowych klinikach nowoczesnym technologiom i zdecyduj się na leczenie w naszym gabinecie!

 

Prywatne centrum diagnostyczne

 Świetnie zdajemy sobie sprawę, że za skuteczność leczenia w dużej mierze odpowiada dokładnie przeprowadzona diagnostyka. Dlatego postanowiliśmy wyposażyć naszą klinikę w prywatne centrum diagnostyczne. Dzięki temu wszystkie niezbędne badania możesz wykonać w jednym miejscu, przez co znacznie oszczędzasz swój cenny czas. Ponadto na podstawie przeprowadzonej diagnostyki nasz lekarz może właściwie ocenić stan zdrowia jamy ustnej i tym samym zaproponować najlepsze metody leczenia, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Między innymi właśnie w ten sposób osiągamy cel, jakim jest piękny i zdrowym uśmiech na Twojej twarzy!

Umów się na wizytę!

Modent to klinika stomatologiczna, w której każde leczenie stomatologiczne oparte jest o najwyższe światowe standardy, dzięki czemu możemy zapewnić bezpieczeństwo i komfort podczas każdego zabiegu. To właśnie dbałość o każdy najmniejszy detal sprawia, że osiągamy znakomite efekty, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długie lata. Sprawdź sam i odwiedź nas! Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer 583 508 242 (Tczew) lub 558 880 015 (Kwidzyn).

Umów się na konsultacje

    Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody tutaj. (obowiązkowe)

    Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

    Po wysłaniu formularza nasza recepcjonistka niezwłocznie skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty.
    10 rzeczy, które musisz wiedzieć,
    zanim wybierzesz swojego dentystę